Co musisz zrobić aby zdobyć Kod Polecający!


Jak wziąć udział?

Zdobycie kodu polecającego na stronie Tareco.pl jest prostym i korzystnym procesem. W tym artykule dowiesz się, jak krok po kroku dołączyć do programu, wykorzystać swój kod, a także jakie korzyści możesz z tego czerpać.

Program poleceń Tareco jest wyjątkową okazją dla użytkowników, by nie tylko korzystać z oferowanych usług, ale również zarabiać poprzez polecenie serwisu innym. Jest to win-win dla obu stron – zarówno dla polecającego, jak i osoby skorzystającej z polecenia.


 

Kroki Dołączenia do Programu

Aby dołączyć do programu, należy najpierw odwiedzić stronę główną tareco.pl. Proces rozpoczyna się od rejestracji w serwisie, która jest pierwszym krokiem do zdobycia kodu polecającego.

Rejestracja w serwisie jest kluczowym elementem. Należy wypełnić formularz, podając swoje dane osobowe oraz stworzyć hasło do konta. Istotne jest dokładne przeczytanie i zaakceptowanie warunków serwisu, co jest niezbędne do dalszego korzystania z platformy.

Akceptacja warunków serwisu, w tym polityki prywatności i zgody na otrzymywanie informacji handlowych, jest istotna. To zapewnia, że korzystanie z serwisu odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami.


 

Korzystanie z Kodu Polecającego

Kod polecający można wykorzystywać na różne sposoby, m.in. poprzez udostępnianie go znajomym czy w mediach społecznościowych. To świetny sposób na zdobycie dodatkowych korzyści z programu poleceń.


 

Nagrody za Użycie Kodu Polecającego

Udział w programie poleceń to nie tylko możliwość zarobku, ale także promocja serwisu i jego usług. Za skuteczne polecenia, użytkownik otrzymuje nagrody, które są szczegółowo opisane w regulaminie programu.

Bonus dla polecającego i osoby poleconej wynosi w przypadku zakupu i montażu:

-instalacji fotowoltaicznej o mocy od 3 do 5 kWp kwota 300 zł każdy

-instalacji fotowoltaicznej o mocy powyżej 5 do 10 kWp kwota 400 zł każdy

instalacji fotowoltaicznej o mocy powyżej 10 kWp kwota 500 zł każdy

 

Logowanie i Zdobycie Kodu Polecającego

W ten sam sposób jak z rejestracją ,logujemy się na nasze konto i wybieramy “Logowanie”, po czym przechodzimy do formularza logowania się, gdzie po wpisaniu swoich danych przechodzimy na stronę, gdzie w dedykowanej sekcji znajdziesz swój unikalny kod polecający oraz link polecający.

Zamów bezpłatny audyt, skontaktujemy się z Tobą


Carport

Nowoczesne Carporty na Wyciągnięcie Ręki!

Oferujemy nowoczesne carporty, łączące funkcjonalność z eleganckim designem. Zapewniamy ochronę dla Twojego pojazdu oraz doskonałe dopasowanie do otoczenia domu. Wybierz komfort i bezpieczeństwo swojego samochodu!