O Nas

Twoja Przyszłość z Naszą Energią Słoneczną

Jesteśmy zespołem ekspertów specjalizujących się w energii słonecznej, którzy dążą do rewolucji w sposobie pozyskiwania i wykorzystywania energii. Nasza misja to dostarczanie kompleksowych rozwiązań energetycznych dla naszych klientów, umożliwiających im nie tylko oszczędność na rachunkach za prąd, ale także zmniejszenie śladu ekologicznego.

Co sądzą o nas nasi klienci!

Magdalena BzdręgaMagdalena Bzdręga
06:25 16 Sep 23
Paweł SteczekPaweł Steczek
16:11 21 Aug 23
Solidna i profesjonalna firma, fachowcy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy (pompa ciepła Daikin 8 kW), szybki montaż, świetny kontakt i przed i po inwestycji. Polecam w 100 %
Teresa MusiołTeresa Musioł
18:53 12 Jul 23
W pełni polecam firmę,perfekcyjny montaż paneli,fachowcy mili ,szybki termin i zgodny z umową
Jacek KomarekJacek Komarek
13:00 04 Jul 23
Firma Tareco profesjonalna i żetelna.Polecam!
Roman KowalskiRoman Kowalski
08:51 03 Jul 23
W pełni polecam usługi firmy Tareco/Lantar , 19.06 2023 roku wykonała montaż fachowo i pomogła w trafnej decyzji wyboru sprzętu .
Jarek OlesińskiJarek Olesiński
16:32 29 Jun 23
Polecam firmę w 100%. Od samego początku dobry kontakt. W 1 dzień panowie założyli instalację na gruncie ( w tym 50 metrów kabla w ziemi). Wszystkie formalności odnośnie dofinansowania załatwione bez problemu. Instalacja od 2 miesięcy pracuje elegancko u mnie jak u moich znajomych.
Marcin LukanekMarcin Lukanek
14:52 27 Jun 23
Firma Lantar jest bardzo profesjonalna jestem bardzo zadowolony z montażu paneli fotowoltaicznych jak i pompy ciepła Daikin 11kW. Fachowcy pierwsza klasa nic tylko polecać innym 👍👍👍
Krzysztof NasuliczKrzysztof Nasulicz
21:14 13 Apr 23
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Firma zamontowała mi instalację PV. Kontakt z biurem na najwyższym poziomie, monterzy wykonali swoją pracę bezbłędnie i szybko. Polecam
js_loader

Zobacz nasze realizacje:

Poniżej możesz zobaczyć kilka z naszych realizacji. Dodatkowo zapraszamy na podstronę Realizacje. 

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie od etapu projektu po montaż, uzyskiwanie dotacji i finansowanie, a także załatwianie wszelkich formalności. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawią, że inwestycja w energię słoneczną stanie się dla Państwa łatwiejsza i bardziej opłacalna. Wybierając nas, otrzymują Państwo nie tylko wysokiej jakości rozwiązania, ale także pełne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się korzyściami płynącymi z własnej instalacji fotowoltaicznej już w krótkim czasie. Skontaktujcie się z nami i dołączcie do grona zadowolonych Klientów, którzy zainwestowali w przyszłość, wybierając naszą firmę.

Zamów bezpłatny audyt, skontaktujemy się z Tobą


Carport

Nowoczesne Carporty na Wyciągnięcie Ręki!

Oferujemy nowoczesne carporty, łączące funkcjonalność z eleganckim designem. Zapewniamy ochronę dla Twojego pojazdu oraz doskonałe dopasowanie do otoczenia domu. Wybierz komfort i bezpieczeństwo swojego samochodu!