Previous slide
Next slide

Dobierzemy odpowiednie elementy dla twojej instalacji

Nasi specjaliści będą dostępni, by służyć wsparciem na każdym etapie procesu instalacji fotowoltaicznej. Począwszy od konsultacji i projektu, aż po montaż i uruchomienie systemu, nasi eksperci będą asystować klientowi, zapewniając pełne zrozumienie i komfort w całym procesie.

Pomoc w uzyskaniu dofinansowanie

Uzyskaj pomoc z naszej strony w otrzymaniu dofinansowania do twojej instalacji fotowoltaicznej

Fotowoltaika na raty/leasing

Uzyskaj korzystną pożyczkę w Banku z okresem spłaty do x lat.

Dlaczego warto wybrać Tareco

Doświadczenie i Kompetencje

Nasza firma ma bogate doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych, co gwarantuje profesjonalną obsługę i wysoką jakość pracy.

Spersonalizowane Rozwiązania

Dostosowujemy projekt do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca i zasobów.

Wyselekcjonowane Komponenty

Stawiamy na wysokiej jakości moduły i urządzenia, co przekłada się na wydajność i niezawodność instalacji.

Wsparcie Specjalistów na Każdym Etapie

Nasi eksperci są zawsze gotowi służyć fachową pomocą - od konsultacji po pełny montaż.

Rzetelne Doradztwo Finansowe

Oferujemy rzetelne informacje na temat dostępnych form wsparcia finansowego i korzyści podatkowych związanych z montażem fotowoltaiki.

Referencje i Opinie
Klientów

Nasi zadowoleni klienci to najlepszy dowód na jakość naszych usług.

Kalkulator PV


Co myślą nasi klienci?

Magdalena BzdręgaMagdalena Bzdręga
06:25 16 Sep 23
Paweł SteczekPaweł Steczek
16:11 21 Aug 23
Solidna i profesjonalna firma, fachowcy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy (pompa ciepła Daikin 8 kW), szybki montaż, świetny kontakt i przed i po inwestycji. Polecam w 100 %
Teresa MusiołTeresa Musioł
18:53 12 Jul 23
W pełni polecam firmę,perfekcyjny montaż paneli,fachowcy mili ,szybki termin i zgodny z umową
Jacek KomarekJacek Komarek
13:00 04 Jul 23
Firma Tareco profesjonalna i żetelna.Polecam!
Roman KowalskiRoman Kowalski
08:51 03 Jul 23
W pełni polecam usługi firmy Tareco/Lantar , 19.06 2023 roku wykonała montaż fachowo i pomogła w trafnej decyzji wyboru sprzętu .
Jarek OlesińskiJarek Olesiński
16:32 29 Jun 23
Polecam firmę w 100%. Od samego początku dobry kontakt. W 1 dzień panowie założyli instalację na gruncie ( w tym 50 metrów kabla w ziemi). Wszystkie formalności odnośnie dofinansowania załatwione bez problemu. Instalacja od 2 miesięcy pracuje elegancko u mnie jak u moich znajomych.
Marcin LukanekMarcin Lukanek
14:52 27 Jun 23
Firma Lantar jest bardzo profesjonalna jestem bardzo zadowolony z montażu paneli fotowoltaicznych jak i pompy ciepła Daikin 11kW. Fachowcy pierwsza klasa nic tylko polecać innym 👍👍👍
Krzysztof NasuliczKrzysztof Nasulicz
21:14 13 Apr 23
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Firma zamontowała mi instalację PV. Kontakt z biurem na najwyższym poziomie, monterzy wykonali swoją pracę bezbłędnie i szybko. Polecam
js_loader

Najczęściej zadawane pytania

Fotowoltaika to technologia, która przekształca energię słoneczną w energię elektryczną za pomocą specjalnych paneli fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne zawierają ogniwa fotowoltaiczne, które przekształcają promieniowanie słoneczne w prąd stały (DC). Następnie, inwerter konwertuje ten prąd na prąd przemienny (AC), który jest używany do zasilania domowych urządzeń elektrycznych.

  • Oszczędność na rachunkach za prąd
  • Ochrona środowiska
  • Niezależność energetyczna
  • Wzrost wartości nieruchomości
  • Dostęp do różnych programów wsparcia finansowego

Tak, panele fotowoltaiczne mogą być instalowane zarówno na domach jednorodzinnych, jak i na większych budynkach komercyjnych lub przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne działają w różnych warunkach pogodowych, od słonecznych dni po zachmurzenie. Jednakże, im więcej światła słonecznego, tym większa produkcja energii.

Panele fotowoltaiczne wymagają niewielkiej konserwacji. Zaleca się regularne sprawdzanie czy nie ma zabrudzeń lub uszkodzeń. Często są one samoczyszczące, ale czasami mogą wymagać delikatnego mycia.

Czas zwrotu inwestycji w instalację fotowoltaiczną zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, wielkość systemu, ceny energii elektrycznej i dostępne wsparcie finansowe. W większości przypadków, inwestycja ta zwraca się w ciągu 5-10 lat.

Tak,  istnieją programy tzw. “net-billing”, które pozwalają na sprzedaż nadmiaru energii do sieci elektrycznej lub otrzymanie kredytu za tę energię.

Zamów bezpłatny audyt, skontaktujemy się z Tobą


Czym są Inteligentne Systemy Zarządzania Energia?

To zaawansowane rozwiązania technologiczne, które umożliwiają optymalizację zużycia energii oraz zwiększenie efektywności energetycznej. Wykorzystują one szereg metod i narzędzi, takich jak analiza danych, automatyzacja i zdalne sterowanie, aby kontrolować i zarządzać zużyciem energii w budynkach, przedsiębiorstwach oraz na poziomie sieci energetycznych. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu!